TEGEVUSE ALAD

MEIE TEENUSED

AGRICO on Eesti kapitalil põhinev firma, mis loodi 2001 aasta septembris

Meie ettevõte pakub Teile erinevaid lepingulisi teenuseid põllumajandustööstuse valdkonnas, alates teile sobivaima kontseptsiooni väljatöötamisest kuni lepingujärgse toeni. Meie ettevõte pakub Teile ainulaadseid tehnoloogiaid loomasööda tootmisel ja teravilja töötlemisel. Agrico on võimeline läbi viima tehnilist ja kaubanduslikku ekspertiisi ning edukalt rakendama keskmise suurusega tööstuslikke projekte, „võtmed kätte“ lahenduseni, samal ajal järgides lepingu eelarvet ja etteantud ajakava.

Agrico on Teie partneriks:

• Tehniline ja kaubanduslik ekspertiis
• Sobivaimate tehnoloogiate väljatöötamine
• Inseneridega suhtlemine ja kasutajaliidese väljatöötamine
• Seadmete valiku tegemine ja ost
• Seadmete vastuvõtmine ja kvaliteedikontroll
• Projekti kõikide tegevuste koordinatsioon
• Juhtimis- ja kontrollsüsteemide standardiseerimine
• Projekti järelevalve ja ehitus
• Käivitus ja tugi
• Abi tehase juhtimisel

Koostöö võimalused

Täieliku vastutuse konseptsioon– ettevõte kasutab erinevaid vahendeid projektide edukaks elluviimiseks „võtmed kätte“ lahenduseni, seda nii iseseisvalt, kui ka koostöös teiste ettevõtetega.

Täielikult valmis „võtmed kätte“ leping pakutakse ja teostatakse Agrico poolt paljudel juhtudel, näiteks uue tootmisettevõtte loomisel, kui ka olemasolevate moderniseerimisel. Agrico on täielikult vastutav kogu ehituse ja planeeringu eest. Sellised lepingud on alati teostatud õigeaegselt, etteantud aja ja eelarve piires. Hoolimata lepingu „võtmed kätte“ kindlast projekti plaanist, võimaldab see siiski sisse viia mõningaid modifikatsioone, kuna töö projektil toimub jooksvalt. Seega säilitavad investorid paindlikkuse, et kohandada valmiv projekt vastavalt muutuvatele turunõudmistele.

Leping „osaliselt käivitusvalmis“ projektile võimaldavad kliendil osta kohalikke seadmeid ja teenuseid, mis on kõige kulutõhusamad. Kuid Agrico säilitab üldise kontrolli töökorralduse üle, isegi kui osa tööst teostavad alltöövõtjad. Agrico esitab dokumentatsiooni ja soovituslikud teenused investoritele, et nad saaksid teha tellimused vastavalt projektis sätestatud ajakavale.

Leping „Teie nimel ja korraldusel“ on selline tarnija ja tellija vaheline suhe, kus tellija sõlmib lepingu Agrico‘ga seadmete või projekti osaliseks või täielikuks täitmiseks. Leping võimaldab kliendil langetada otsuseid ning osaleda aktiivselt ostuprotsessis. Selle teenusega pakub Agrico kõige suuremat paindlikkust, tagades samas projekti püsivust eelarve ja ajakava piirides. Niimoodi tagame Teile kulude kokkuhoiu ja tulemuslikult kombineeritud usaldusväärse projektijuhtimise.

Äriteave

Juriidiline ja kontoriaadress:
Priisle tee 18
13914 Tallinn, Estonia
Reg. Nr.: 10818397
VAT Nr.: EE100845301

Varuosad

Võtmed kätte projektid

Projekteerimine

Müügijärgne tugi

VÕTKE ÜHENDUST

Palun täitke see vorm, et meilt hinnapakkumist küsida, võtame Teiega ühendust nii kiiresti kui võimalik.

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field